Chrám Pura Ulun Danu Bratan

Chrám Pura Ulun Danu Bratan je veľmi známou pamiatkou, ktorú nájdete v severnej časti ostrova Bali. Časť chrámu „pláva“ na jazere Bratan a druhá časť leží na jeho brehoch. Ide o jeden z najkrajších chrámov, ktorý môžete nájsť na ostrove Bali. Tento fakt však zapríčiňuje to, že sem chodí množstvo turistov. Preto odporúčame navštíviť toto úžasné miesto v dopoludňajších hodinách alebo v ranných hodinách. Chrám by mal byť otvorený od 08:00 do 18:00.
Chram ulun danu beratan

Pri našej návšteve okolo 11:00 sa brehy jazera hemžili návštevníkmi a len z obtiažou som našiel volné miesto, aby som urobil fotky a video. Pri chráme sa nachádza aj veľké parkovisko. Vstup do chrámu je spoplatnený sumou 50 000 IDR ( 3 €). Pri návšteve chrámu Pura Ulun Danu Bratan určite odporúčam navštíviť vstupnú bránu do golfového rezortu Handara Golf & Resort Bali, ktorá je obľúbeným miestom turistov.

Chrám Pura Ulun Danu Bratan
4.4 (88%) 5 votes

Autor: Igor Majan

Pokiaľ neťukám do klávesnice a nepíšem kódy web stránok venujem sa turistike, cestovaniu alebo zdvíham železá v posilke. Rád spoznávam nové miesta a učím sa nové veci :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *